fbpx
Adres: ul. Stefana 2, Łódźkeyboard_arrow_down

Lokalizacja Centrum Medycznego PROFAMILIA

Godziny otwarcia: zobaczkeyboard_arrow_down

Godziny otwarcia

Poniedziałek 700 - 2000
Wtorek 700 - 2000
Środa 700 - 2000
Czwartek 700 - 2000
Piątek 700 - 2000
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne
+48 (42) 288 11 20
Umów wizytę+48 (42) 288 11 20 keyboard_arrow_right
Rejestracja ON-LINE
RejestracjaON-LINE keyboard_arrow_right
Facebook
+48 (42) 288 11 20
Umów wizytę+48 (42) 288 11 20 keyboard_arrow_right
Rejestracja ON-LINE
RejestracjaON-LINE keyboard_arrow_right

Centrum Medyczne PROFAMILIA to przychodnie specjalistyczne, świadczące profesjonalne usługi medyczne, dbające o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pacjentów. W swojej codziennej pracy nie zapominamy o tak ważnym aspekcie, jak prawo do poszanowania godności osobistej i intymności każdego człowieka, tym bardziej takiego, którego dotyka choroba i znajduje się w niedyspozycji zdrowotnej. Osoby niedomagające wymagają szczególnej dbałości i troski, także dlatego, by proces dochodzenia do zdrowia przebiegał jak najsprawniej.

Staramy się na co dzień, by nasza nastawiona na potrzeby pacjentów obsługa, była pomocna i swoim profesjonalnym oraz serdecznym podejściem ułatwiała pacjentom dostęp do lekarzy specjalistów. Łódź jest miastem, w którym o taką obsługę nie jest łatwo, czego mając pełną świadomość jeszcze bardziej staramy się rzetelnie wywiązywać z naszych zadań.

Nasze poradnie lekarzy specjalistów gwarantują Państwu krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Powszechnie wiadomo, że szybkie odbycie fachowych konsultacji oraz błyskawiczna diagnostyka często ma niebagatelny wpływ na stan zdrowia pacjentów. Proponujemy zatem i gorąco zachęcamy Państwa do udziału w różnorodnych promocjach i korzystania z akcji profilaktycznych. Działania te pozwalają na bardzo wczesną diagnostykę, wykrycie różnorodnych, w wielu wypadkach groźnych schorzeń i skuteczne zajęcie się ich leczeniem, tak by pacjenci mogli cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata swego życia. Wszystkie proponowane naszym podopiecznym badania i zabiegi medyczne przeprowadza wykwalifikowany, stale szkolący się personel, wykorzystujący w swojej codziennej pracy najwyższej jakości sprzęt medyczny, co daje pewność prawidłowości wyników przeprowadzanych ekspertyz.

Centrum Medyczne PROFAMILIA to poradnia specjalistyczna, w której spotkacie Państwo sprawdzony zespół lekarzy specjalistów, gwarantujący pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej. Kompleksową obsługą obejmujemy dzieci, osoby dojrzałe i w podeszłym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci czuli się w naszych progach bezpieczni i otoczeni troskliwą opieką; jeśli jednak potrzebujecie Państwo obecności bliskich, mile widziani jesteście także z osobą towarzyszącą, ponieważ dbamy o komfort psychiczny ludzi dotkniętych stresem, którego źródłem jest stan chorobowy.

Poradnia POZ
w ramach kontraktu NFZ

Centrum Medyczne PROFAMILIA NFZ

Poradnia lekarska ogólna
dla dzieci i dorosłych

Centrum Medyczne PROFAMILIA

Opieka medyczna dla całej rodziny

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczy swoje usługi w ramach kontraktu zawartego z NFZ

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Centrum Medyczne PROFAMILIA

Programy profilaktyczne

Oferujemy bezpłatne programy profilaktyczne finansowane ze środków Unii Europejskiej oraz programy realizowany w ramach umowy z NFZ.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Centrum Medyczne PROFAMILIA

Współpraca w firmami ubezpieczeniowymi

Jesteśmy partnerami medycznymi wielu towarzystw ubezpieczeniowych oraz ogólnopolskich sieci medycznych.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear